Kontaktujte nás
+421 910 503 660
Bramac Top RU Resistant fólia 230 g/m2 + lep. pásiky

Bramac Top RU Resistant fólia 230 g/m2 + lep. pásiky

Kód produktu:bunip058
Dostupnosť:Na objednávku
  • 427,50€

    329,18€ / balenie

  • Bez DPH:274,31€ / balenie
balenie

Fólia Bramac Top RU Resistant je fólia určená predovšetkým pre vytvorenie vodotesnej poistnej hydroizolácie v rámci systému Bramac 7°. Unikátna difúzna fólia má okrem vysokej priepustnosti vodnej pary tiež extrémne vysoké mechanické vlastnoti, najmä pevnosť pri pretrhnuti, oderuvzdornosti a odolnosť proti vytrhnutiu klincov.

 

Pri spodnom okraji na rube fólie a pri hornom okraji na líci fólie sú nanesené samolepiace pásy, opatrené separačným pásom zo silikonizovaného papiera.

Táto fóllia môže byť použitá pri dojpláštových a trojpláštových strechách. V prípade dvojplášťových striech musí byť kladená celoplošne na rozmerovo a tvarovo stabilnej tepelnej izolácii alebo na debnení, prípadne môže byť voľne natiahnutná na krokvách alebo na debnení trojpláštových striech.

Okrem zlepenia pásov fólie je dôležité utesnenie pod kontralatami tesniacou páskou pod kontralaty alebo tesniacou penou zo systémového príslušenstva Bramac. Pokladá sa potlačenou stranou hore.

 

VÝHODY:

povrchová úprava Resistant – odolnosť voči impregnácii dreva, fólia nestráca odolnosť voči prieniku vody

špičkové mechanické vlastnosti vďaka výstužnej mriežke – extrémna odolnosť proti pretrhnutiu a oderu na plnom debnení

vodotesné extrémne silné lepenie spojov – lepiace pásy sú priamo napojené na vnútornú vodotesnú vrstvu fólie, čím sa zamedzí riziku preniknutia vody do spoja (100 % vodotesný spoj

súčasť uceleného systému Bramac 7º – v kombinácii so systémovými komponentmi (lepiaca hmota na spoje fólie, tesniaci tmel pod kontralaty) umožní vytvorenie vodotesného podstrešia aj v zložitejších detailoch.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE

Materiál

  • 4-vrstvová polypropylénová netkaná textília s paropriepustnou vrstvou a vystženou stieťou z PP vlákien, pozdĺž oboch okrajov lepiaci pás z etylénvinylacetátu so separčnou fóliou

Farby

  • zelená

Hmotnosť

  • 230 g/m²

Spotreba 

  • 1,07 m² vrátane prekrytia (10cm)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!