Kontaktujte nás
+421 910 503 660
Canada Rubber A 400 - 10kg

Canada Rubber A 400 - 10kg

Kód produktu:226.a400.10
Dostupnosť:Na objednávku
  • 90,00€ / balenie

  • Bez DPH:75,00€ / balenie

Dostupné možnosti

balenie

Použitie Canada Rubber A400

Používa sa ako hydroizolačný náter na rôzne druhy podkladov, ako sú betón, tehla, drevo, kov. Taktiež sa ňou dobre zaizolujú strechy, strešné žľaby, rybníky, balkóny, vodné nádrže, či základy domov.

Spôsob aplikácie

Povrch musí byť čistý, suchý, zbavený prachu, mastnoty a voľných častíc. Pred použitím je potrebné výrobok dôkladne premiešať. Hydroizolačný náter sa nanáša za studena štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou v jednej alebo viacerých vrstvách, v závislosti od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy musí viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Nepoužívať pri teplote nižšej ako +5 °C. V prípade zvislých častí a šikmých striech sa nanáša v 2 – 3 tenkých vrstvách, aby bola dosiahnutá hrúbka 1 mm. Pre ploché strechy je optimálne naniesť 3 – 4 vrstvy – minimálna hrúbka 2 mm. Pre lepšie vystuženie povrchu je doporučené do vrstiev zakomponovať sklotextilnú mriežku. Po aplikácii nie je potrebné pretierať. Náter funguje ako finálna vrstva, ktorá je UV stabilná. Náradie hneď po použití očistite vodou. V prípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

Spotreba

Závisí od poréznosti a štruktúry povrchu a počtu náterov. Odporúčaná spotreba je 1,3 až 2 kg/m2.

Skladovanie

Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

Bezpečnostné pokyny

Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzujte a vytrieďte, prosím, podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný na prepravu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!