Prezrite si naŇ°e recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klob√ļk dole, som r√°d Ňĺe eŇ°te existuj√ļ seri√≥zne Stavebniny ako s√ļ tieto.ūüĎć
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj pońćas celej doby ten najlepŇ°√≠ pr√≠stup k z√°kazn√≠kovi s ak√Ĺm som sa moŇĺno doposiańĺ ani nestretol. Naozaj odpor√ļńćam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izol√°ciou, (160m2), tieŇĺ cel√ļ fas√°dnu zostavu so zateplen√≠m (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takŇĺe logistika bola veńĺmi n√°rońćn√°, vńŹaka maxim√°lnej √ļstretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na v√Ĺborn√ļ. Cena bola tieŇĺ super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extr√©mne r√°stli. Urńćite odpor√ļńćame a ńŹakujeme veńĺmi pekne!
Ivan F√°bry
Ivan F√°bry
8. November, 2021.
Super komunik√°cia na √ļrovni, poradenstvo, sortiment a sk√ļsenosti. Odpor√ļńćam ūüôā
Dana Harinekov√°
Dana Harinekov√°
8. November, 2021.
100% spokojnosҕ.

Stavebniny Klikstav

Hńĺad√°te kvalitn√© znańćkov√©¬†fas√°dne farby¬†alebo¬†fas√°dne omietky? Potrebujete¬†streŇ°n√© krytiny¬†alebo¬†streŇ°n√© okn√°¬†pre VaŇ°u strechu?¬†Online stavebniny Klikstav.sk¬†pon√ļkaj√ļ svojim z√°kazn√≠kom kvalitn√Ŭ†stavebn√Ĺ materi√°l¬†a pr√≠sluŇ°enstvo od znańćiek¬†Baumit,¬†Bramac,¬†Fakro,¬†Icopal,¬† Maslen,¬†Premac¬†a¬†Weber. N√°Ň° Ň°irok√Ĺ sortiment zahŇēŇąa¬†fas√°dna farba,¬†fas√°dna omietka,¬†strojov√© omietky,¬†dekorat√≠vna omietka, ńći¬†penetrańćn√Ĺ n√°ter. V ponuke je aj¬†bet√≥nov√° krytina,¬†plechov√° krytina,¬†streŇ°n√© okna,¬†bet√≥nov√° dlaŇĺba,¬†terasov√° dlaŇĺba,¬†hydroizol√°cia¬†a in√©. Nakupujte kvalitn√©¬†stavebn√© materi√°ly¬†za v√Ĺhodn√© ceny! TeŇ°√≠me sa na V√°Ň° n√°kup.

stavebniny

Neviete ktor√Ĺ produkt je pre v√°s ten najlepŇ°√≠?

Konktaktujte n√°s a Online Stavebniny¬† Klikstav v√°m s vaŇ°im v√Ĺberom pom√īŇĺu