Odkvapový systém

Odkvapový systém strechy síce nepatrí k najvýznamnejším a najdrahším prvkom stavby, ale môže sa stať zdrojom obrovských problémov. Jeho nesprávne osadenie, či voľba nesprávneho typu môže viesť k upchávaniu, čo môže spôsobiť zatekanie do vnútorných priestorov stavby. 

Najmenšie riziko hrozí pri tzv. podstrešných žľaboch, ktoré v prípade upchania jednoducho pretečú a nespôsobia významnejšie škody. Rovnako ako pri strešných krytinách či ďalších materiáloch na stavbu domu, aj odkvapové systémy sú vyrábané v rôznych farebných a materiálových prevedeniach, aby dokonale ladili s estetikou celej stavby. 

V našej ponuke tak nájdete veľký výber overených farebných pozinkovaných odkvapov, hliníkových lakovaných odkvapov a titán-zinkových odkvapov od známych výrobcov ako Bramac, KJG či Maslen. Stačí si len vybrať to správne riešenie pre vašu stavbu.

odkvapový systém

Prezrite si naše recenzie

Matej Hajek
Matej Hajek
27. Jún, 2022.
Ďakujem za výborný zákaznícky zážitok - profesionálnu a veľmi ústretovú komunikáciu, priaznivé ceny, možnosť vrátenia nespotrebovaného tovaru atď.
Jaroslav Srnka
Jaroslav Srnka
23. Jún, 2022.
Chcel by som podakovat za vysoko odborny pristup , absolutne bezproblemovu komunikaciu a velmi rychle dodanie materialu. So vsetkymi sluzbami vratane dopravy a dodania materialu v dohodnutom cas som maximalne spokojny.
Milan
Milan
25. Máj, 2022.
Veľmi dobrá spolupráca ktorá pretrváva už roky .
Peter
Peter
22. Apríl, 2022.
Výborná skúsenosť, komunikácia perfektná môžem len odporučiť 👍🏻
Marián Kuruc
Marián Kuruc
20. Marec, 2022.
TOP firma .. odporucam
Ladislav Majer
Ladislav Majer
16. Február, 2022.
Veľmi profesionálny prístup, rýchle vybavenie objednávky a tiež dodanie. Všetko prebehlo podľa dohody. Ďakujem....

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa