Odkvapový systém

Odkvapový systém strechy síce nepatrí k najvýznamnejším a najdrahším prvkom stavby, ale môže sa stať zdrojom obrovských problémov. Jeho nesprávne osadenie, či voľba nesprávneho typu môže viesť k upchávaniu, čo môže spôsobiť zatekanie do vnútorných priestorov stavby. 

Najmenšie riziko hrozí pri tzv. podstrešných žľaboch, ktoré v prípade upchania jednoducho pretečú a nespôsobia významnejšie škody. Rovnako ako pri strešných krytinách či ďalších materiáloch na stavbu domu, aj odkvapové systémy sú vyrábané v rôznych farebných a materiálových prevedeniach, aby dokonale ladili s estetikou celej stavby. 

V našej ponuke tak nájdete veľký výber overených farebných pozinkovaných odkvapov, hliníkových lakovaných odkvapov a titán-zinkových odkvapov od známych výrobcov ako Bramac, KJG či Maslen. Stačí si len vybrať to správne riešenie pre vašu stavbu.

odkvapový systém

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa