Plotové tvárnice

Betónové ploty predstavujú oplotenie s dlhou životnosťou, ktorú si práve táto časť stavby vyžaduje. Navyše, betónové ploty vyzerajú veľmi dobre aj bez dodatočnej úpravy a hodia sa prakticky k akejkoľvek architektúre. 

 

Samozrejmosťou je však možnosť ich povrchovej úpravy podľa želaného dizajnu. Okrem toho, betónové plotové tvárnice sú mrazuvzdorné, odolné voči vode a ďalším poveternostným vplyvom, čo z nich robí jeden z najvhodnejších materiálov na stavbu plotu. 

 

K samotným plotovým tvárniciam však patrí aj príslušenstvo, ktoré budete potrebovať najmä pri jeho stavbe. Preto u nás nájdete aj rôzne OSB dosky, sadrokartóny, lepidlá, parozábrany, hydroizolačné nátery či omietky, aby ste si ho dokázali prispôsobiť svojim predstavám. 

 

Aby sme však nezabudli na samotné tvárnice, v našej ponuke nájdete okrem najpredávanejších modelov značky Premac aj ďalších overených výrobcov ako Preblok, Maclit, ABW, Semmelrock a Presbeton.

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.