Plotové tvárnice

Betónové ploty predstavujú oplotenie s dlhou životnosťou, ktorú si práve táto časť stavby vyžaduje. Navyše, betónové ploty vyzerajú veľmi dobre aj bez dodatočnej úpravy a hodia sa prakticky k akejkoľvek architektúre. 

 

Samozrejmosťou je však možnosť ich povrchovej úpravy podľa želaného dizajnu. Okrem toho, betónové plotové tvárnice sú mrazuvzdorné, odolné voči vode a ďalším poveternostným vplyvom, čo z nich robí jeden z najvhodnejších materiálov na stavbu plotu. 

 

K samotným plotovým tvárniciam však patrí aj príslušenstvo, ktoré budete potrebovať najmä pri jeho stavbe. Preto u nás nájdete aj rôzne OSB dosky, sadrokartóny, lepidlá, parozábrany, hydroizolačné nátery či omietky, aby ste si ho dokázali prispôsobiť svojim predstavám. 

 

Aby sme však nezabudli na samotné tvárnice, v našej ponuke nájdete okrem najpredávanejších modelov značky Premac aj ďalších overených výrobcov ako Preblok, Maclit, ABW, Semmelrock a Presbeton.

Prezrite si naše recenzie

Matej Hajek
Matej Hajek
27. Jún, 2022.
Ďakujem za výborný zákaznícky zážitok - profesionálnu a veľmi ústretovú komunikáciu, priaznivé ceny, možnosť vrátenia nespotrebovaného tovaru atď.
Jaroslav Srnka
Jaroslav Srnka
23. Jún, 2022.
Chcel by som podakovat za vysoko odborny pristup , absolutne bezproblemovu komunikaciu a velmi rychle dodanie materialu. So vsetkymi sluzbami vratane dopravy a dodania materialu v dohodnutom cas som maximalne spokojny.
Milan
Milan
25. Máj, 2022.
Veľmi dobrá spolupráca ktorá pretrváva už roky .
Peter
Peter
22. Apríl, 2022.
Výborná skúsenosť, komunikácia perfektná môžem len odporučiť 👍🏻
Marián Kuruc
Marián Kuruc
20. Marec, 2022.
TOP firma .. odporucam
Ladislav Majer
Ladislav Majer
16. Február, 2022.
Veľmi profesionálny prístup, rýchle vybavenie objednávky a tiež dodanie. Všetko prebehlo podľa dohody. Ďakujem....

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa