Šikmé strechy

Šikmé strechy

Ako na šikmé strechy?

Z technického hľadiska radíme k šikmým strechám strechy so sklonom 10° až 45°.

 

Šikmé strechy vidíme často na rodinných domoch a ďalších stavbách so zložitejším pôdorysom. Vďaka svojmu tvaru dokáže prekonať aj väčšie vzdialenosti pri rozsiahlejších stavbách, ale tiež poskytuje veľkorysejší vnútorný priestor, napr. oproti plochej streche.

 

Rozhodujúcim prvkom pre funkčnosť a vzhľad je však strešná krytina, keď máte na výber z rôznych materiálov, tvarov či farieb. V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie produkty od rokmi preverených výrobcov.

Hrubá stavba - klikstav

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa