Strešné izolácie

Na strešnú izoláciu je potrebné myslieť už počas projektovania samotnej stavby či rekonštrukcie šikmej strechy. Na strešnú izoláciu sú dnes kladené mimoriadne nároky aj z legislatívneho hľadiska, ale z hľadiska bývania je dôležité niečo úplne iné. Kvalitná izolácia strechy vám totiž dokáže ušetriť nemalé finančné prostriedky počas celého roka a výrazne zvýšiť komfort bývania. 

 

V lete chráni pred prenikajúcim teplom, v zime naopak, zadržiava teplo v dome a znižuje tak náklady na vykurovanie. Ako už býva zvykom, aj pri strešných izoláciách máte na výber hneď niekoľko možností. S výberom správneho riešenia vám však ochotne poradíme. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko rokmi overených typov strešných izolácií:

  • minerálna vata – Isover, Knauf
  • PUR izolácia – Bramac (vrátane najpredávanejšieho modelu Bramac Therm), Bauder, Puren
  • fúkaná izolácia
hrubá stavba

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.