Ploché strechy

Ploché strechy

Ako na ploché strechy?

Za ploché strechy sú podľa technických noriem považované strechy s maximálnym sklonom 10°, pričom ich tvorí nosná konštrukcia a strešný plášť.

 

Najväčší rozmach plochých striech sme v našich končinách zaznamenali s výstavbou panelákov, pričom s prelomom tisícročí sa ich takmer výhradným použitím stali administratívne či logistické budovy.

 

V posledných rokoch, najmä s príchodom nízkoenergetických a pasívnych domov, sa opäť dostávajú do povedomia a začínajú sa znova objavovať na nových stavbách.

 

V našej ponuke nájdete množstvo druhov izolácií vhodných pre ploché strechy, s ktorými bude plniť svoje úlohy počas dlhej doby.

ploché strechy

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa