Podkrovné schody

Podkrovné schody predstavujú jednoduchý spôsob, ako získať prístup do podkrovia, ale aby nezaberali zbytočné miesto, ak odtiaľ zrovna nič nepotrebujete. Práve z dôvodu úspory miesta sú skladacie z niekoľkých dielov (najčastejšie troch alebo štyroch), aby ste v prípade potreby získali plnohodnotné schodisko, ale zároveň sa dali pohodlne skryť do stropu. 

 

V našej ponuke nájdete veľký výber drevených a hliníkových schodov, aby ste si vybrali presne podľa svojich preferencií. Navyše, vďaka ich vonkajšej úprave ani nebudete vedieť, že sa v strope nachádzajú. K podkrovným schodom tiež ponúkame rôzne lišty, ktoré v strope zakryjú medzery, predlžovacie stupienky a množstvo ďalšieho príslušenstva, aby bolo ich použitie čo najpohodlnejšie. Našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytnúť výrobky prvotriednej kvality, a preto u nás nájdete podkrovné schody Fakro LWK, LTK Energy, Roto, ale aj mnohé ďalšie.

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa