Podkrovné schody

Podkrovné schody predstavujú jednoduchý spôsob, ako získať prístup do podkrovia, ale aby nezaberali zbytočné miesto, ak odtiaľ zrovna nič nepotrebujete. Práve z dôvodu úspory miesta sú skladacie z niekoľkých dielov (najčastejšie troch alebo štyroch), aby ste v prípade potreby získali plnohodnotné schodisko, ale zároveň sa dali pohodlne skryť do stropu. 

 

V našej ponuke nájdete veľký výber drevených a hliníkových schodov, aby ste si vybrali presne podľa svojich preferencií. Navyše, vďaka ich vonkajšej úprave ani nebudete vedieť, že sa v strope nachádzajú. K podkrovným schodom tiež ponúkame rôzne lišty, ktoré v strope zakryjú medzery, predlžovacie stupienky a množstvo ďalšieho príslušenstva, aby bolo ich použitie čo najpohodlnejšie. Našim zákazníkom sa vždy snažíme poskytnúť výrobky prvotriednej kvality, a preto u nás nájdete podkrovné schody Fakro LWK, LTK Energy, Roto, ale aj mnohé ďalšie.

Prezrite si naše recenzie

Matej Hajek
Matej Hajek
27. Jún, 2022.
Ďakujem za výborný zákaznícky zážitok - profesionálnu a veľmi ústretovú komunikáciu, priaznivé ceny, možnosť vrátenia nespotrebovaného tovaru atď.
Jaroslav Srnka
Jaroslav Srnka
23. Jún, 2022.
Chcel by som podakovat za vysoko odborny pristup , absolutne bezproblemovu komunikaciu a velmi rychle dodanie materialu. So vsetkymi sluzbami vratane dopravy a dodania materialu v dohodnutom cas som maximalne spokojny.
Milan
Milan
25. Máj, 2022.
Veľmi dobrá spolupráca ktorá pretrváva už roky .
Peter
Peter
22. Apríl, 2022.
Výborná skúsenosť, komunikácia perfektná môžem len odporučiť 👍🏻
Marián Kuruc
Marián Kuruc
20. Marec, 2022.
TOP firma .. odporucam
Ladislav Majer
Ladislav Majer
16. Február, 2022.
Veľmi profesionálny prístup, rýchle vybavenie objednávky a tiež dodanie. Všetko prebehlo podľa dohody. Ďakujem....

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa