Zobrazených 1–18 z 472 výsledkov

Fakro

Fakro strešné okná

Firma Fakro je jedna z najznámejších firiem v oblasti výroby strešných okien bola založená v roku 1991 a od tej doby sa z rodinnej firmy stala svetová dvojka v tomto odvetví. Postupne rozšírila svoju výrobu aj o ďalšie výrobky, ktoré úzko súvisia so strešnými oknami a strechami samotnými.

K takým výrobkom nepochybne patria podkrovné schody. Tie sa hodia najmä do priestorov, ktoré nie sú využívané každodenne a inštalácia klasického schodiska by tak znamenala zbytočnú stratu priestoru. Samozrejmosťou je súlad s prísnymi technickými a bezpečnostnými normami pri zachovaní maximálneho užívateľského komfortu. Medzi najčastejšie používané typy podkrovných schodov patria skladacie, výsuvné, sťahovacie a mlynárske schody, samozrejmosťou je patričné príslušenstvo.

Vhodným riešením pre dostupnosť nevyužívaných priestorov sú aj podkrovné dvierka. Tie sú vhodné najmä na zabudovanie do zvislých nadmuroviek. Na výber máte tri typy, kam patria zateplené dvierka, super termoizolačné dvierka a protipožiarne dvierka.

 

Vyberte si z našej ponuky

Podkrovné dvierka (21)

Okná (312)