Blog

Bramac – história a súčasnosť

Príbeh spoločnosti Bramac sa začal písať v roku 1964, kedy bola založená v susednom Rakúsku. V priebehu nasledujúcich desaťročí sa rozrástla na medzinárodne rešpektovanú firmu so špecializáciou na výrobu a montáž strešných krytín a systémov. 

Jej hlavným pôsobiskom je stredná Európa, pričom centrála ostáva v rodnom Rakúsku. V súčasnosti patrí Bramac medzi lídrov v oblasti ekologických a udržateľných riešení strešných krytín a systémov. Dôkazom toho je aj fakt, že ich strešné krytiny patria medzi jedny z mála, ktoré sú plne recyklovateľné. 

Okrem toho sú vďaka pokračujúcim inováciám produkty od Bramacu čoraz viac energeticky efektívne a svojim zákazníkom neprinášajú iba istotu kvalitnej strechy, ale aj dlhodobú úsporu financií. Napríklad, strešný systém Bramac COOL dokáže znížiť teplotu podkrovia až o 7 stupňov celzia, vďaka čomu zákazníci šetria na prevádzke klimatizácie. A naopak, nadkrokvová izolácia Bramac Therm znižuje tepelnú stratu budovy, a v zime tak ušetríte na kúrení.Dnes pozostáva ponuka Bramac z keramických aj betónových strešných krytín, príslušenstva, odkvapových systémov či už spomenutej nadkrokvovej izolácie. Mimoriadne úspešní sú najmä v oblasti betónových strešných krytín, kde dokázali priniesť na trh odolné, kvalitné a atraktívne vyzerajúce riešenia. Napríklad, škridla Bramac Platinum Star dlhodobo patrí medzi najpredávanejšie v našom regióne.

O kvalite produktov Bramac svedčí aj 30 ročná záruka na strešné krytiny a 15 ročná záruka na funkčnosť strešného systému. Neprekvapí ani to, že bolo spoločnosti v roku 2022 udelené prestížne ocenenie SuperBrands. 

Pre nás v Klikstave je teda Bramac stávka na istotu, ktorú chceme našim klientom odporúčať. Môžeme sa pri tom spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu produktov a zákaznícky servis.

Potrebujete poradiť s výberom strešného okna? V Klikstave sme vám k dispozícii, kontaktujte nás telefonicky na +421 910 503 660 , mailom na info@klikstav.sk , prípadne využite livechat v pravom dolnom rohu obrazovky.