Zobrazených 1–18 z 272 výsledkov

Bramac

Bramac strešné krytiny

Firma špecializujúca sa na výrobu strešných krytín Bramac si svoje meno získala vďaka kvalite svojich výrobkov s dlhou životnosťou, funkčnosťou, estetikou a v neposlednom rade stále prichádza s inovatívnymi riešeniami pre vaše pohodlie a bezpečie. 

 
Betónové krytiny Bramac sú vyrábané z vysokokvalitných surovín, vďaka čomu je možné poskytnúť až 30 ročnú záruku na mrazuvzdornosť. Okrem toho si zachovávajú dlhú životnosť a funkčnosť. Ako bonus, ich výroba je šetrná k prírode. 
Odkvapový systém Bramac Stabicor je vyrábaný z farebného pozinkovaného plechu, čím je zabezpečená odolnosť voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a teplotným výkyvom. Tiež si nevyžaduje ďalšiu úpravu dodatočným náterom.
Izolácia Bramac Therm je moderným a efektívnym spôsobom zateplenia strechy. Kladie sa celoplošne zhora na strešné krokvy, vďaka čomu je vhodným riešením aj pre zateplenie už obývaných stavieb bez nutnosti vnútorného zásahu.

 
Keďže sa čoraz viac kladie dôraz na využívanie alternatívnych zdrojov energie, Bramac Solar predstavuje revolučné riešenie solárnych panelov. Tie sú zabudované priamo do strechy, čím dodávajú samotnej stavbe atraktívny dizajn. Solárne panely Bramac Solar dokážu priniesť pri ohreve vody úsporu až 70% a ako bonus, sú šetrné k životnému prostrediu.

Ďaľšie informácie o značke Bramac nájdete TU.

 

Vyberte si z našej ponuky

Klasik Novo (1)

Adria (9)

Klasik Protector (15)

MAX 7° (15)

Platinum (15)

Platinum Star (14)

Reviva Protector (12)

Tegalit Star (18)

Príslušenstvo (94)

Stabicor (34)

Anténny držiak univerzálny

76,80 s DPH