Strešné okná

Každý obytný či pracovný priestor potrebuje dostatok svetla pre pohodlný život v ňom. Pri šikmých strechách túto funkciu dokonale plnia strešné okná. Moderné strešné okná sú dnes vyrábané z rôznych materiálov, v mnohých farebných prevedeniach a vybavené modernými technológiami. 

 

Okrem samotného umiestnenia a systému otvárania sa ničím iným nelíšia od bežných vertikálnych okien. V našej ponuke nájdete popri strešných oknách aj ďalšie prvky, ktoré uľahčujú život (nielen) so šikmou strechou. 

 

Máme pre vás rôzne svetlíky, svetlovody, strešné výlezy, žalúzie či interiérové a exteriérové rolety. Všetko pre praktické a komfortné využitie rodinného domu so šikmou strechou. Keďže vieme, že na kvalite použitých komponentov a materiálov záleží, pripravili sme si pre vás veľký výber plastových a drevených strešných okien od známych výrobcov Roto, Velux a Fakro, s ktorými získate aktuálne najlepšiu dostupnú kvalitu. Stačí si len vybrať podľa vašich predstáv a preferencií.

Strešné okná

Prezrite si naše recenzie

Matej Hajek
Matej Hajek
27. Jún, 2022.
Ďakujem za výborný zákaznícky zážitok - profesionálnu a veľmi ústretovú komunikáciu, priaznivé ceny, možnosť vrátenia nespotrebovaného tovaru atď.
Jaroslav Srnka
Jaroslav Srnka
23. Jún, 2022.
Chcel by som podakovat za vysoko odborny pristup , absolutne bezproblemovu komunikaciu a velmi rychle dodanie materialu. So vsetkymi sluzbami vratane dopravy a dodania materialu v dohodnutom cas som maximalne spokojny.
Milan
Milan
25. Máj, 2022.
Veľmi dobrá spolupráca ktorá pretrváva už roky .
Peter
Peter
22. Apríl, 2022.
Výborná skúsenosť, komunikácia perfektná môžem len odporučiť 👍🏻
Marián Kuruc
Marián Kuruc
20. Marec, 2022.
TOP firma .. odporucam
Ladislav Majer
Ladislav Majer
16. Február, 2022.
Veľmi profesionálny prístup, rýchle vybavenie objednávky a tiež dodanie. Všetko prebehlo podľa dohody. Ďakujem....

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa