Strešné okná

Každý obytný či pracovný priestor potrebuje dostatok svetla pre pohodlný život v ňom. Pri šikmých strechách túto funkciu dokonale plnia strešné okná. Moderné strešné okná sú dnes vyrábané z rôznych materiálov, v mnohých farebných prevedeniach a vybavené modernými technológiami. 

 

Okrem samotného umiestnenia a systému otvárania sa ničím iným nelíšia od bežných vertikálnych okien. V našej ponuke nájdete popri strešných oknách aj ďalšie prvky, ktoré uľahčujú život (nielen) so šikmou strechou. 

 

Máme pre vás rôzne svetlíky, svetlovody, strešné výlezy, žalúzie či interiérové a exteriérové rolety. Všetko pre praktické a komfortné využitie rodinného domu so šikmou strechou. Keďže vieme, že na kvalite použitých komponentov a materiálov záleží, pripravili sme si pre vás veľký výber plastových a drevených strešných okien od známych výrobcov Roto, Velux a Fakro, s ktorými získate aktuálne najlepšiu dostupnú kvalitu. Stačí si len vybrať podľa vašich predstáv a preferencií.

Strešné okná

Prezrite si naše recenzie

Marian Méry
Marian Méry
23. December, 2021.
Klobúk dole, som rád že ešte existujú seriózne Stavebniny ako sú tieto.👍
Pavol V.
Pavol V.
11. December, 2021.
Od prvej komunikacie, ako aj počas celej doby ten najlepší prístup k zákazníkovi s akým som sa možno doposiaľ ani nestretol. Naozaj odporúčam.
Michal Lehel
Michal Lehel
11. November, 2021.
Od firmy Klisktav sme kupovali komplet strechu s nadkrokvovou izoláciou, (160m2), tiež celú fasádnu zostavu so zateplením (300m2). Stavali sme v Starom Meste v BA, takže logistika bola veľmi náročná, vďaka maximálnej ústretovosti a trpezlivosti zo strany Klikstavu sa to ale podarilo na výbornú. Cena bola tiež super, hlavne v tejto dobe, kedy ceny extrémne rástli. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne!
Ivan Fábry
Ivan Fábry
8. November, 2021.
Super komunikácia na úrovni, poradenstvo, sortiment a skúsenosti. Odporúčam 🙂
Dana Harineková
Dana Harineková
8. November, 2021.
100% spokojnosť.

Neviete ako začať?

Konktaktujte nás a my Vám radi pomôžeme.

Nákupný košík

Prihlásiť sa